Obserwatorzy

...

...

23 stycznia 2010

Ważne przypomnienie i prezencik który zrobiłam

Na pierwszym miejscu pragnę przypomnieć ,że jeśli otrzymamy paczuszkę Walentynkową było by rzeczą BARDZO wskazaną, żeby pokazać ją na swoim blogu(jeśli takowy posiadamy) rozumiem ,że ktoś może nie mieć czasu, czynnego akurat aparatu, więc proszę chociaż napisać,że takową paczuszkę otrzymałam!!Wskazane jest poinformować osobę od której otrzymało się paczuszkę(jeśli zostawi do siebie namiary)że dotarła na miejsce ,można też mnie poinformować o takim fakcie. Wiadomo, że każdy kto wysyła czeka z niecierpliwością na wiadomość, czy paczuszka dotarła do adresatki. Przypominam :czas na zrobienie i przesłanie paczki mamy do 10 lutego. Wiem,że już parę paczuszek wysłano. Zrobiła to:

Aneladgam

Eltea

Miluszkowa

Ewa(Amalia)

..i ja

***

Oto więc prezenciki, które ja przygotowałam dla :Safrin (jak na razie nie mam wiadomości czy dotarła-wysłana we wtorek-priorytetem)

Walentynkowe podkładki (w sam raz na romantycznę kolację w dwoje-jest ich na 4 osoby)Karteczka Walentynowa i serduszko (zrobione głównie przez mojego syna:)
Serduszko uszyte z hafcikem(trochę koślawe wyszło co mnie lekko zdołowało już po skończeniu:((

Wszystko razem…oczywiści były jeszcze słodkości dorzucone na koniec.

Jeszcze mam parę rzeczy zaległych do pokazania,ale nie wszystko na raz.Zrobiłam jeszcze jedną zaległą rzecz,która niebawem też „poleci w świat”

Skoro z jedną wymianką się juz uporałam to zapisałam się na drugą u mojej koleżanki blogowej Agnieszki.

Szczegóły TUTAJ


8 komentarzy:

 1. Moja niespodzianka została wysłana prawie tydzień temu - mam nadzieję, że już dotarła albo lada chwila dotrze do adresatki. Prezent uszykowany dla mnie już dostałam, o czym napisałam do adresatki i na blogu. Pozdrawiam. Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Uleńko śliczne prezenciki przyszykowałaś - myślę, że nie masz co martwić się, że Ci coś nie wyszło - twórca jest zawsze najbardziej krytyczny wobec swojego dzieła! Najbardziej liczy się to, że powstało ono Twoimi rękami :)
  Pozdrawiam Cię serdecznie
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. Ula ja swój prezent walentynkowy wysłałam w piątek, ale dopiero w niedziele, wyślę Ci na maila co przygotowałam. POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też otrzymałam już swoją paczuszkę, więcej u mnie na blogu! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam napisać, że moja niespodzianka walentynkowa wyruszyła w świat dzisiaj rano, a teraz czekam cierpliwie aż dotrze do Obdarowywanej :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja już też poleciała , ale mam niesamowite obawy , bo trafiłam na mistrzynię (o:
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ulcia przygotowałaś super niespodziankę :).

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja dostałam wczoraj przesyłkę i powiadomiłam o tym nadawczynię.Moja niestety po perypetiach z pocztą wyruszyła dopiero dzisiaj.Mam nadzieję,że doleci do 10.Śliczne rzeczy zrobiłaś!Elisabii

  OdpowiedzUsuń

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Free background from VintageMadeForYou