Obserwatorzy

...

...

15 listopada 2009

W sobotni wieczór..


...spędziłam czas na dalszym robieniu karteczek świątecznych.Tak jak poprzednio część jest z hafcikami,które xxx w ciągu tygodnia,a część z kartonu,ozdabiana w sposób jaki mi przyszedł do głowy.
Dzisiaj natomiast spotkała mnie miła niespodzianka:WYRÓŻNIENIE OD SEBASTIANA
Dziękuję BARDZO!!!
Oto znaczek wyróżnienia:


Pozwolicie ,że dalszych formalności dokonam po niedzieli,bo teraz już spieszę aby dokonać Wam prezentacji moich karteczek,co by nie wystygły-są jeszcze cieplutkie :)Z niektórymi karteczkami żal będzie mi się rozstawać,jak pójdą w świat...

***
Spieszę też powiadomić,że wysłałam w piątek paczuszkę do .... ?? w ramach zabawy u Agnieszki .
Jednak nic nie ma bez problemów...po prostu gapa ze mnie i zapomniałam włożyć kartki ze" złotą myślą".Byłam święcie przekonana,że ją włożyłam,wiec było moje zdziwienie,gdy oglądając moje dotychczas zrobione kartki świąteczne napotkałam właśnie tą która miała być już w drodze do ....
Jutro ją zapakuję w kopertę i będzie goniła paczuszkę:)
***
Zaległa mi została jeszcze paczuszka HSP3,ale myślę,że w przyszłym tygodniu też pojedzie do właścicielki.Jak odrobię się z zaległościami dopiero odetchnę z ulgą i wrócę do mojego haftu.
ZDRÓWKA NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ WAM ŻYCZĘ.

7 komentarzy:

 1. śliczne kartki:)
  Najbardziej podoba mi się ta z haftowanymi dzwoneczkami i ta przedostatnia zielona z choineczkami:) Zresztą wszystkie fajne i pomysłowe:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne karteczki stworzyłaś :) Ta z haftowanymi dzwonkami jest niesamowita :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulcia karteczki są super :), a osoba obdarowywana przez Ciebie będzie mieć dwie niespodzianki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uleńko - przepiękne karteczki , każda inna i jaka ładna. Masz pomysły!!!ślicznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekne karteczki, co jedna to ładniejsza, zachwycasz pomysłowością. Marzę aby też pokończyc blogowe zobowiazanie i powoli zabrać sie za prace dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziekuję za niespodziankę:))) Ale mamy do siebie szczescie:))) But Mikołaja jest cudowny!!! Już wisi niedaleko mężowego biurka, żeby miał blisko do podrzucania niespodzianek do środka:))) Chociaż najpierw musiałam odbyc małą walke z córką, bo chciała mi porwać ten but, a przeciez mój Ci on!!! Dziękuję Uleńko z całego serca!!! Zdjęcia na bloga zrobię jutro, bo teraz światło fatalne

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoje karteczki są śliczne i takie pomysłowe,też żal by mi było sie z nimi rozstawać .Dobrze że zdjęcia zostają .Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Free background from VintageMadeForYou