Obserwatorzy

...

...

3 kwietnia 2011

Krzyżyki stanęły w miejscu:((

Witam słonecznie..ciepło..wiosennie:))

Jak tytuł dzisiejszego postu głosi moje xxx na gałązce jaśminu stanęły w miejscu:(
Oczywiście wszystko za sprawą braku czasu,przyszły tydzień zapowiada się podobnie.Chyba nikomu nie mszę mówić czym może kobieta taka jak ja zajmować się o takiej porze roku jak nam obecnie nastała (zwłaszcza na wsi).
Nie pamiętaj już nawet kiedy ostatnio miałam igłę w ręku,więc na obecną chwilę wygląda to tak:..i chyba na jakiś dłuższy czas tak zostanie.
Wypadało by się jakoś przygotować w ozdóbki Wielkanocne...tylko jak,gdzie,kiedy??
Cały nadchodzący tydzień będzie już teraz dla mnie pracowity,zajęty do ostatniej minuty obowiązkami,mam nadzieję,że chodź wieczorkiem zostanie mi czasami trochę czasu i siły na jakieś przyjemności??;)
A u Was na blogach takie piękne ozdoby wielkanocne można oglądać..ach...
Nie wiem kiedy następny raz uda mi się tutaj coś napisać,nie wiem jak będzie z odwiedzaniem Waszych blogów,jeśli je zaniedbam..wybaczcie mi to proszę.

5 komentarzy:

 1. Rozumie to,ja także jestem w podobnej sytuacji,moja działka na mnie każdego dnia czeka;u mnie także mało krzyżyków przybyło,no ale niestety tego czasu brakuje;
  Jaśminy zapowiadają się przecudnie,"ale co się odwlecze to nie uciecze":)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiatki super :)
  całkowicie Cię rozumiem :) co prawda mi nie działka zabiera czas.. ale mam wrażenie, że każda doba strasznie się kurczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pociesz się, że dni będą coraz dłuższe i wieczorkami może chociaż pół godzinki przed snem znajdziesz na przyjemności. Jaśminy coraz piękniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to jak najwięcej tych przyjemnych chwil życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczna ta gałązka... Uwielbiam jaśmin a Twój wygląda pięknie :)Z niecierpliwością czekam na kolejna odsłonę a tym bardziej na efekt końcowy

  OdpowiedzUsuń

Zobacz także:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Free background from VintageMadeForYou